Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
Vytvořte si webové stránky

Návštěvnost

Oblíbené odkazy:

Cyklostezka Bečva 

Společnost pro zvířata

Help for English

Base Camp Přerov

Hedvábná stezka

KALiMERA 

 
Navigace: MILUJEME KOLOBĚŽKY > Recenze kolobek > Kosmická koloběžka Mrázek Koncept

Kosmická koloběžka Mrázek Koncept

Viděli jste někdy kosmickou koloběžku? Ne? Tak tady je! S touhle kolobkou můžete provádět freeride, kde se vám zamane, třeba i na Mléčné dráze. Samozřejmě taky zvládne normální jízdu a to velice dobře. Má k tomu všechny předpoklady. Lehký duralový rám od pana Mrázka a kvalitně provedenou montáž od pana Pechra.

Kolobka Mrázek Koncept
 

Rám je ručně svařený originál, navržený pro letmo uložená kola. Obě kola mají 16 palců a jsou osazeny pláštěm Schwalbe Road Cruiser 1,75”. Osa náboje je výroba pana Pechra a ráfek s nábojem s průmyslovými ložisky je od firmy Remerx. Na kolobce jistě každého zaujmou velké disky hydraulických kotoučových brzd. Lehce fialová barva nábojů kol, která je sladěná s představcem, kontrastuje s černým lakem kolobky. Vyzvednout musím černý chrom BMX-ových řidítek, který se jen tak nevidí a je na pohled excelentní. Kosmický dizajn završuje pohled na letmo uložená kola, který navozuje dojem lehce plachtícího UFA.

 

Letmo uložená kola působí na kolobce velmi zajímavě a originálně
 

První dojem z jízdy je velká obratnost kolobky. Je to dáno ostrým úhlem uložení přední vidlice, která dovoluje protočení předního kola kolem svojí osy o 360°. Nahrazením hydraulického vedení brzd lankovým a namontování přechodky brzdových táhel k hlavovému složení by se zajistila 100% komptabilita pro bordění na rampách všeho druhu. K použití kolobky pro tuto zábavu přispívá nízká váha 7 kg a světlá výška 5 cm, přičemž nášlapná plocha je vysoká 9 cm. Kolobka ovšem také jde velice dobře využít i pro delší výlety, protože má větší kola a jede opravdu svižně. Svojí stavbou je to spíše menší stroj a taková jízda městem, kdy lehce přeskakujete obrubníky je zážitkem.

 

Hydraulické kotoučové brzdy Formula RX
 
 
Za více než pozornost stojí hydraulické brzdy Formula RX. Ty brzdí s tak obrovským účinkem, že jsou doslova zabijácké. V praxi to probíhá tak, že si to valíte chodník nehodník a najednou potřebujete zabrzdit. Kolobka stojí na fleku, ale tělo jezdce si to vesele pokračuje ještě několik metrů ve směru jízdy! Neva, troška cviku a máte brzdy pod kontrolou. Co říci na závěr? Je to kvalitní a exkluzivní stroj pro borce, kteří hledají originální kolobku.
 
Další fota kolobky jsou v galérii.
 
Výrobce: Václav Pechr

-PV-

 
© kolobka.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma