Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.
Vytvořte si webové stránky

Návštěvnost

Oblíbené odkazy:

Cyklostezka Bečva 

Společnost pro zvířata

Help for English

Base Camp Přerov

Hedvábná stezka

KALiMERA 

 
Navigace: MILUJEME KOLOBĚŽKY > Recenze kolobek > KOSTKA HILL “a la“ Václav Pechr

KOSTKA HILL “a la“ Václav Pechr

Tahle kolobka je již na první pohled krásná a dostane vás nejen povedeným barevným sladěním, ale i lehkostí jízdy. První dojem je velké zrychlení a obratnost s kterou se můžete proplétat městem nebo skákat přes překážky. Řekl bych, že je to taková universální koloběžka, vhodná do města i na výlety a použitelná pro všechny druhy povrchů cest. Jízda do kopce je s ní také snadná, jelikož s blatníky, stojánkem, košíkem a zvonkem váží méně než 9 kg.

Povedená Kostka Hill z tuningové dílny Václava Pechra
 
 
Koloběžka je pečlivě smontovaná a jsou na ní použity kvalitní komponenty jako jsou náby DT Swiss, dvojité ráfky Remerx a pláště Schwalbe Black Jack. Musím se také zmínit o lehkém a líbivém BMX-ovém představci a především velmi dobře zvolených řidítkách s dobrou a vhodnou geometrií pro kolobku. Řidítka jsou u tohoto druhu kolobek velmi důležitá, protože s nimi se přizpůsobuje geometrie kolobky proporcím jezdce. Pomocí nich lze také nastavit sportovní nebo rekreační postoj a mají velký vliv na pohodlnost jízdy. Zajímavostí je radiální výplet zadního 16“ kola, který přispívá k tuhosti kolobky. Přední 20“ kolo je již vypleteno klasicky, aby tlumilo nárazy. Na kolobce je dostatek místa, jelikož stupačka je pohodlně dlouhá i široká a když si řidítka vykloníte více dopředu, tak se můžete natáhnout a docílit tak sportovního postoje.

Brzdy Avid a pláště Schwalbe Black Jack přispívají k bezpečnosti jízdy
 

Náboj a špice DT Swiss, dvojité ráfky Remerx a radiální výplet zadního kola
 
 
Myslím si, že je to hodně povedená koloběžka s kterou se nemusíte bát vyrazit do města nebo i na delší výlet. Snese dobře i jízdu terénem a je lehká a dobře ovladatelná. Pobaví se s ní jak rekreační, tak i sportovně založení jezdci. Kolobku mi pro test zapůjčil výrobce Václav Pechr, za což mu tímto děkuji.

Na takovou kolobku je radost pohledět
 
 
Web zakázkové výroby kolobek Václava Pechra
 
-PV-
 
© kolobka.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma